26.11.2015

Internet

INET2

BEZ Z SMLUVNÍCH ZÁVAZKŮ
BEZ OMEZENÍ OBJEMU PŘENESENÝCH DAT
NEMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

V dnešní době se internet stal již nedílnou součástí našich životů. S neustále rostoucími nároky na služby umístěných v internetu, v prvé řadě pak jejich dostupností,  se zvyšují i nároky na připojení, hlavně pak na jeho stabilitu a funkčnost. Snažíme se proto využít a zpřístupnit Vám jen to nejlepší co dnešní svět telekomunikačních technologií nabízí tak, aby vaše požadavky byly vždy naplněny. Díky neustálému růstu a budování sítě na nejmodernějších technologiích, Vám můžeme již dnes nabídnout vysokorychlostní stabilní připojení za příznivou cenu.

V rámci našeho přístupu k zákazníkům se snažíme být férový a jednat vždy narovinu. Nemáme proto smlouvy, které by Vás zavazovali na dobu určitou.* Věříme, že hlavní je to, aby jste byli s našimi službami vždy spokojeni a zachovali nám přízeň ne kvůli závazku, ale kvůli kvalitě. Ne jako je tomu jinde. Pokud máte závazek u jiného poskytovatele, pomůžeme Vám jej vyřešit, případně nabídneme vyzkoušení a otestování na jeden měsíc zdarma. Rovněž Vám jako jedni z mála nabízíme instalaci u tarifů OPTIC, LAN již od 0Kč. WIFI připojení od 2300,- Kč.

*Nevztahuje se na připojení typu: WIFI, GSM-3G/4G


TECHNOLOGIE:

OPTICKÝ INTERNET

Optický internet a komunikace skrze něj, je v dnešní době považováno za to nejlepší čeho lze ve světe telekomunikací dosáhnout. Díky svým obrovským přenosovým rychlostem až 100Gb/s, nízkou latencí, odolností proti rušení, jej touží mít dnes nejen každá firma, ale i domácnost. Tento druh připojení se pomalu stává standardem. Svou plnou sílu ukáže již v blízké budoucnosti, nezůstávejte tedy pozadu a pořiďte si jej již dnes.

LAN

LAN internet je profesionální vysokorychlostní připojení. Díky jeho vlastnostem s dostatečnou přenosovou rychlostí až 1 Gb/s a nízkou latencí je stále považováno za výborné a nízkonákladové řešení pro domácnosti, bytové domy a firmy. Hodí se tam kde zatím nelze vybudovat optický internet.

WI-FI

Bezdrátový internet WI-FI je nejdostupnější způsob připojení pro oblasti bez doposud vybudované infrastruktury LAN/OPTIC. Díky moderním technologiím nezůstanete však ani s tímto druhem připojení zcela pozadu. Přenosové rychlosti našich přípojek dosahují až 100Mb/s. Pokud se tedy rozhodnete zpřístupnit internet na méně dostupném místě, je tento druh připojení zcela vhodný pro Vás.

GSM-3G/4G

GSM-3G/LTE internet je mobilní připojení, které je zřizováno pomocí SIM karet. Vhodné především pro zákazníky jenž potřebují mít vysokou datovou/internetovou dostupnost v ČR, ale i zahraničí. Pokud disponujete chytrým telefonem nebo tabletem, dokážeme pro Vás najít výhodné cenové řešení.

 

[maxbutton id=“5″]