24.11.2015

Ke stažení

Smlouvy s RowNet
Zde si můžete stáhnout a prohlídnout naše smlouvy

Objednávka Koncový uživatel zde
Smlouva Koncový uživatel zde
Parametry služby internet RowNet zde
Předávací protokol Koncový uživatel zde
Všeobecné obchodní podmínky zde
Reklamační řád zde

Televize

Manuál k nastavení služby KUKI zde
Manuál k set-top-boxu Motorola pro IPTV  zde

ČTÚ
Oznámení o typech rozhraní pro připojení k síti společnosti RowNet, s.r.o. zde
Osvědčení ČTÚ zde

VÝPOVĚDI

RowNet: výpověď s námi je jednoduchá, stačí zaslat emailem na info@rownet.cz a následně budete kontaktováni s potvrzením výpovědi a informacemi o případném navrácení zapůjčeného HW. Výpovědní lhůta počíná běžet prvním dnem měsíce následujícího měsíce po doručení Vaší výpovědní smlouvy.

UPC: výpověď je potřeba poslat doporučeně ( můžete použít tento formulář ) na adresu: UPC Česká republika, Klientské centrum UPC, PO BOX 53, Praha 3 – Žižkova PSČ: 130 11. Dle Všeobecných obchodních podmínek výpověď činí 1 měsíc. Výpovědní lhůta počíná běžet prvním dnem měsíce následujícího měsíce po doručení Vaší výpovědní smlouvy.
Informace ke stažení:  Výpovědní formulář zde,  Informace k podání výpovědi zde,  Protokol o vrácení zařízení zde.

O2: podání výpovědi je možné telefonicky na lince 800 33 00 76. Pro bezpečnou identifikaci Vašeho požadavku na ukončení služeb a jednoznačné ověření, že o zrušení telefonicky žádá oprávněná osoba, Vám bude na adresu bydliště zaslán unikátní ověřovací kód. Také můžete službu zrušit písemně na každé značkové prodejně prostřednictvím k tomu určeného formuláře. Dle Všeobecných obchodních podmínek výpověď činí 1 měsíc. Výpovědní lhůta počíná běžet prvním dnem měsíce následujícího měsíce po doručení Vaší výpovědní smlouvy. Po obdržení kódu zavolejte zpět na bezplatnou linku a zrušení služby potvrďte. Uveďte současně číslo služby, kterou požadujete zrušit.

DNet o.s. (Kuřecí Net): Podání výpovědi zde je potřeba poslat doporučeně na adresu KureciNet o.s., xxxxx 000/00 Rokycany 33 701.Výpovědní lhůta je okamžitá, neboť se jedná o dobrovolné vystoupení ze spolku – občanského sdružení. Vystoupení ze spolku je ze zákona možné učinit ihned, tj. bez dalšího prodlení.

Mějte prosím na paměti, že informace o podávání výpovědí jiných operátorů jsou orientační a bez záruky, snažíme se průběžně informace aktualizovat, nicméně přesné podmínky a postup Vám poskytne příslušný operátor. Nezapomeňte, že při přechodu od jiného internetového poskytovatele máte od nás souběžné připojení zdarma do ukončení Vašeho závazku, max. však jeden měsíc (neplatí pro službu IPTV, bezplatný přechod pouze pro tarif OPTI, LAN).