24.11.2015

Ostatní služby

Společnost RowNet s.r.o. se nezaměřuje pouze na dodávku kvalitních služeb v oblasti telekomunikačních služeb, ale poskytuje i díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru projektovou/realizační činnost při budování rozsáhlejších LAN/WAN sítí.
Dále jsme Vám schopni zajistit i případnou opravu Vašeho porouchaného nebo zavirovaného PC nebo serveru.

VÝSTAVBA LAN

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem s vlastní výstavbou a budováním LAN/WAN sítí, nabízíme pomoc při budování Vašich domácích, či firemních sítí.
Na základě vašich požadavků Vám sestavíme nejlepší návrh topologie sítě, zajistíme dodávku, instalaci a konfiguraci aktivních/pasivních síťových prvků. Jen u nás máte jistotu kvalitního servisu, správy, podpory a údržby sítě.

SERVIS POČÍTAČŮ

Pokud narazíte na neřešitelný problém s Vaším počítačem a nevíte si rady,  odborníci v prodejně HARD-SOFT Vám ochotně pomohou.

HARDSOFT
Rokycanova 136
337 01 Rokycany

Prodejna :
371 727 935
603 927 681

Servis mobilních telefonů :
722 329 740

info@hard-soft.cz

Otevírací doba:
Po – pá:   9 – 12,13 – 17
Sobota:      zavřeno
Neděle:      zavřeno

 

hard-soft

CENÍK SLUŽEB

Servisní práce je doplňková služba. Ceník se netýká standardní instalace připojení, avšak vícepráce při instalaci (např. rozšíření připojení o domácí Wi-Fi router/jeho nastavení, vybudování rozsáhlejší LAN infrastruktury). Není také započítáván servis, který spadá do zajištění služby na straně ISP, orientačně je hranicí přípojný router, případně  zásuvka u přípojky LAN, OPTIC.

Práce IT technika 1/4 hod 100 Kč
Doprava Rokycany 150 Kč
Doprava mimo Rokycany 300 Kč