26.11.2015

Televize IPTv

IPTV

AŽ 130 TV STANIC, PŮJČOVNA / ARCHIV
IPTV FUNKCE, PAUSE / START OVER / TIME SHIFT
NEZÁVISLOST, FLEXIBILA NA VYSÍLÁNÍ

 

Naše IPTV je zastoupena širokým portfoliem pořadů se sportovní, filmovou, dokumentární, volnočasovou, hudební a zpravodajskou tématikou. Stačí si jen vybrat z naší pestré nabídky více jak 130 programů. Díky použití moderních technologií lze naši televizi provozovat prakticky kdekoliv. Nejen u Vás doma, ale kdekoliv kde máte dostupné internetové připojení. Zastoupena je na všech v dnešní době dostupných platformách: settopbox, PC, tablet, telefon (s operačním systémem win/linux/iOs/Android).

Základní nabídka

V základní nabídce IPTV od nás dostanete tyto programy.

Pokus2

Rozšířená nabídka

Z rozšířené nabídky si můžete programovou skladbu doplnit o dalších 15/30 programů. Svůj výběr můžete libovolně měnit a to každý měsíc.

Pokus

Bonusové balíčky

Prémiové kanály jsou zastoupeny v následujících bonusových balíčcích…

HBO balíček         Pokus3

Cinemax balíček    Pokus4

Funkce IPTv

Dnešní moderní technologie Vám umožňují využít předností, které klasický televizní/satelitní přenos postrádá. Objevte kouzlo a především skvělé funkce, které sebou IPTV přináší. Začněte využívat televizní zábavu naplno a objevte novou dimenzi.

POSUN V ČASE (TIME SHIFT)

Díky této funkci si můžete zpětně přehrát pořad vysílaný v minulosti a to na všech televizních kanálech do 48h a to bez nutnosti jeho nahrání.

PAUZA

S funkcí PAUSE můžete kdykoli přerušit sledování pořadu až na 60 minut a vrátit se k němu zpět. Potřebujete si odběhnout? Nyní již v klidu můžete aniž by Vám cokoliv uniklo.

START OVER

Nestihly jste začátek svého oblíbeného pořadu? Již nemusíte spěchat, touto funkcí se vrátíte jednoduše na úplný začátek právě běžícího pořadu.

VIDEO PŮJČOVNA

Prostřednictvím Kuki TV máte přístup ke stovkám titulů a to jak z  domácí tak i zahraniční produkce.

VIDEO REKORDER

Nahrajte si Váš oblíbený televizní pořad a podívejte se na něj ze záznamu v jiný den a kolikrát chcete.

ORIGINALNÍ ZVUK

Díky možnosti výběru zvukové stopy můžete sledovat programy v originálním znění, ale též i s možností volby titulků (jak českých, tak originálních).

SERIÁLY

Máte svůj oblíbený seriál a nestihli jste poslední díl? Nesmutněte, díky této funkci najdete vždy kompletní skladbu již odvysílaných dílů.

DODAVATELEM OBSAHU TV KUKI MENŠÍ A TV KUKI VĚTŠÍ JE SPOLEČNOST SMART COMP. A.S., KUBÍČKOVA 8, 63500 BRNO, IC0: 25517767, ZAPSANÁ V OR VEDENÝM KRAJSKÝM SOUDEM V BRNĚ, ODDÍL B, VLOŽKA 4198

 

[maxbutton id=“4″]